Go to top
O Nas
Historia Firmy

Mamy Pasję|Umiejętności|Doświadczenie

Od 2013 roku z wielką pasją i zaangażowaniem realizujemy budynki wielorodzinne, usługowe, przemysłowe, jak również domy jednorodzinne. Specjalizujemy się w pracach konstrukcyjnych, ale podejmujemy się także kontraktów w systemie Generalnego Wykonawcy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Budynki wielorodzinne
Bud. usługowo-biurowe
Budynki jednorodzinne
W Kilku Słowach

Co Nas Wyróżnia

Nasza siła wynika z wieloletniego doświadczenia i zgranej pracy zespołowej. Jasno określamy i delegujemy zadania każdemu pracownikowi, co sprawia że organizacja budowy jest sprawna i bez opóźnień. Budujemy z dużą starannością, jakbyśmy budowali dla siebie. Stawiamy na jakość wykonania, dlatego prowadzimy do dwóch inwestycji w jednym czasie. To nasza gwarancja, że każda z nich będzie realizowana z maksymalną uwagą i zaangażowaniem. Solidnie zbudowany budynek i zadowolony klient to nasza najlepsza wizytówka.

Opinie

Naszych Klienów

„Przychoda Budownictwo to firma, dzięki której na swojej budowie można być tylko gościem, wiedząc, że wszystko idzie zgodnie z projektem i sztuką budowlaną. Rzetelność, punktualność, wiarygodność, porządek na placu budowy oraz cierpliwość do inwestora – tak w skrócie opisalibyśmy współpracę z Panem Kamilem – właścicielem firmy oraz jego pracownikami. Dziękujemy za piękny dom!”
Attachment image #1206
Agata i Grzegorz
"300 metrów kwadratowych w 5 miesięcy. Tyle było potrzeba na postawienie stanu surowego domu wg mega trudnego projektu. Tak działa p. Kamil! Współpraca rewelacyjna, poszczególne etapy budowy były kończone zgodnie z przyjętym kalendarzem. Kiedy była potrzeba cokolwiek zmienić (np. przesunięcie ścian) – to nie minęły 24 godziny od zgłoszenia i zmiany były wprowadzone. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z jakości współpracy oraz bardzo dobrej komunikacji. Oczywiście budowa kolejnego domu... z p. Kamilem!"
Attachment image #1206
Jolanta i Jarosław